Servisní centrum Coffee Source s.r.o

 

Již od konce minulého roku jsme otevřeli servisní centrum na adrese Štěrboholská 560,Praha 10 – Hostivař, částečně dílem spousty aktivit a částečně nepřipraveností se k prezentaci dostáváme až nyní.

K dispozici máme přes 100m2 vyhrazených pouze pro kávové pacienty, kteří za sebou mají    leckdy náročnou službu pro své majitele, ale většinou jsou zde z jiného důvodu – z důvodu nedostatečné údržby jak samotného přístroje, tak provozu se špatně nastavenými parametry filtrované vody. Ano, naprostý základ k dosažení dlouhé provozuschopnosti, ale i k dosažení výborných chuťových výsledků tkví ve správné filtraci vody. Proto naši specialisté před instalací filtrace měří podíl minerálů ve vodě tzv.tvrdost.

Primárně se specializujeme na opravy profesionálních přístrojů zn.LaMarzocco, ale i kávovary jiných výrobců jako Promac, LaPavoni, Rancilio, LaSpaziale, San Marco, Futurmat, Faema,  LaCimbali, Gaggia,které jsme schopni opravit, či kompletně zrepasovat. Sklad náhradních dílů již skýtá přes 3500 položek a pokud se stane, že nějaký díl není skladem,do 10ti pracovních dnů již tímto dílem disponujeme.

Situace o něco horší je v případě domácích kávovarů, je nelehké disponovat všemi náhradními díly na všechny modely všech výrobců domácích kávovarů, proto jsme zaměřeni pouze na opravy domácích kávovarů těchto značek: LaPavoni, Isomac, Ascaso a Grimac.V případě potřeby opravit Váš přístroj můžete zaslat email a neopomeňte vyspecifikovat druh zařízení, výrobce,typ a datum výroby. V případě, že potřebujete pouze náhradní díl, bude Vám zaslán rozkres ND, na základě kterého objednáte konkrétní kód.